Bluzë me flutura me tyl Mango

SKU: 87090528

Bluzë ë shkurtër me flutura me tyl

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Bluzë ë shkurtër me flutura me mëngë të gjata tyl , me pjesën fundore elastike, jakë V me lidhëse. 95% POLIESTER, 5% ELASTAN

Përzgjidhni markën

Size Filter

S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA