Bluzë me fruda dhe printe Mango

2990L

SKU: 17000185

Bluzë ma mëngë, me fruda në supe dhe me printe

l
m
s
xl
XS
E verdhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pa mëngë dhe me jakë V, me prerje të lirshme, me printe florale dhe me fruda. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë