Bluzë me fruda Mango

954L

SKU: 17005770

Bluzë me mëngë të gjata me fruda tek supet dhe tek jaka

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mëngë të gjata me fruda tek supet dhe tek jaka, prerje e lirshme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë