Bluzë me fruda Obaibi

1118L

SKU: 71757800

Bluzë me mëngë të gjata me fruda dhe me jakë të rrumbullakët

12 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mëngë të gjata me fruda dhe me jakë të rrumbullakët, dizajn me lule të qëndisura në mes.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë