Bluzë me jakë V, Cortefiel

3990L

SKU: 6325743

Bluzë me jakë V dhe mëngë treçerekëshe.

l
m
s
xl
XS
xxl
Blu print
E bardhe
E bardhe print
E zezë print
Jeshile
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me jakë V dhe mëngë treçerekëshe. 95% Poliestër, 5% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë