Bluzë me jakë V Mango

2990L

SKU: 17924048

Bluzë me mëngë treçerekëshe dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë treçerekëshe dhe jakë V, me rrudha tek pjesa e belit dhe shirit elastik tek mëngët.84%Viskozë, 06% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë