Bluzë me jakë V Mango

SKU: 17924048

Bluzë me mëngë treçerekëshe dhe jakë V

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mëngë treçerekëshe dhe jakë V, me rrudha tek pjesa e belit dhe shirit elastik tek mëngët.84%Viskozë, 06% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë