Bluzë me jakë V Mango

2990L

SKU: 17034047

Bluzë me mëngë të gjata dhe jakë V

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata dhe jakë V, prerje e lirshme.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë