Bluzë me jakë V me lidhëse Mango

3990L

SKU: 17060169

Bluzë me mëngë të gjata, me fruda përreth jakës dhe me një lidhëse

l
m
s
XS
E bardhe
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata me qepje të rënë në supe, me jakë V me fruda përreth dhe me një lidhëse në jakë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë