Bluzë me jakë V, Pedro Del Hierro

5500L

SKU: 4533810

Bluzë me mëngë të shkurtra të fryra

l
m
s
xl
xxl
Bezhe e lehte
Jeshile e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra të fryra dhe me jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë