Bluzë me kapuç dhe motiv Zemër për vajzë, Okaidi

1495L

SKU: 83658438

Bluzë me kapuç dhe motiv Zemër për vajzë

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me kapuç dhe motiv Zemër për vajzë. 14% Poliestër 86% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë