Bluzë me kapuc Mango

1990L

SKU: 27075771

Bluzë me mëngë të gjata me kapuc

l
m
s
XS
Bezhe e lehte
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata me kapuc, mbyllje me zinxhir tek pjesa e jakës dhe me dy xhepa në pjesën e kraharorit. 96% Poliestër 4% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë