Bluzë me kapuç Okaidi

SKU: 75616124

Bluzë me kapuç me mëngë të gjata, me shkrimin “Reach The Goal” të stampuar në mes

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me kapuç me mëngë të gjata, me shkrimin “Reach The Goal” të stampuar në mes, me dy xhepa në pjesën e përparme. 33% Poliestër 67% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë