Bluzë me kapuç Okaidi

SKU: 75616221

Bluzë me kapuç me mëngë të gjata, me dizajn të stampuar në mes një top futbolli

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me kapuç me mëngë të gjata, me dizajn të stampuar në mes një top futbolli, me dy xhepa në pjesën e përparme. 15% Poliestër 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë