Bluzë me kopsa, Hoss intropia

2997L

SKU: 5872076

Bluzë me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe jakë të rrumbullakët

l
m
s
xl
XS
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata, mbyllje me kopsa dhe jakë të rrumbullakët, me detaje të vogla të hapura.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë