Bluzë oversize me kopsa Mango

3493L

SKU: 87077130

Bluzë e gjerë me kopsa dhe një xhep në kraharor

l
m
s
XS
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Bluzë me prerje të gjerë oversize, me jakë V dhe mbyllje me kopsa dhe me një xhep në kraharor. 63% Viskoze, 36% Poliester, 01% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA