Bluzë me kopsa Springfield

4490L

SKU: 6792339

Bluzë me mëngë treçerekëshe të fryra, me detaje të ndryshme të qëndisura

34
36
38
40
42
44
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë treçerekëshe të fryra, me detaje të ndryshme të qëndisura, me mbyllje me kopsa dhe me jakë të rrumbullakët. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë