Bluzë me kopsa Springfield

2245L

SKU: 6792355

Bluzë me mbyllje me kopsa me mëngë të gjata dhe me detaje frudash

34
36
38
40
42
44
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mbyllje me kopsa me mëngë të gjata dhe me detaje frudash, me jakë rrethore. 60% Viskozë 40% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë