Bluzë me kuadrata Okaidi

1395L1953L

SKU: 59195

Bluzë me mëngë të shkurtra me fruda dhe me kuadrata

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E kuqe
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të shkurtra me fruda dhe me jakë rrethore me kopsa në pjesën e pasme, dizajn me kuadrata dhe me një detaj të qendisur në kraharor. 40% Poliester, 60% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë

Sipas masës

, , , , , ,