Bluzë, Obaibi

1493L

SKU: 50528

Bluzë me mëngë të gjata me printe guaskash dhe jakë të rrumbullakët

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mëngë të gjata me printe guaskash dhe jakë të rrumbullakët, e përshtatshme për mbrojtjen e lëkurës nga rrezet UVA dhe UVB gjatë pushimeve .15% Elastan 85% Najlon

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë