Bluzë me mëngë të fryra Cortefiel

4990L

SKU: 8762571

Bluzë me mëngë të shkurtra e të fryra në supe

l
m
s
xl
XS
xxl
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të shkurtra e të fryra në supe, me jakë rrethore dhe me një kopsë në pjesën e pasme të qafës. 69% Viskozë, 30% Poliamid, 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë