Bluzë me mëngë të fryra, Hoss intropia

2997L

SKU: 5872078

Bluzë me mëngë të fryra dhe treçerekëshe, prerje e lirshme

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Bluzë me mëngë të fryra dhe treçerekëshe, prerje e lirshme, me jakë të rrumbullakët dhe me detaje të vogla të hapura.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë