Bluzë me mëngë të fryra, Hoss intropia

3897L

SKU: 5872079

Bluzë me mëngë të fryra, prerje e lirshme dhe me jakë të rrumbullakët

l
m
s
xl
XS
Jeshile e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Bluzë me mëngë të fryra, prerje e lirshme dhe me jakë të rrumbullakët. Me detaje të ndryshme të qëndisura.75% Pambuk 25% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë