Bluzë me mëngë të gjata Cortefiel

1995L

SKU: 9162072

Bluzë me mëngë të gjata dhe të fryra tek pjesa e supeve

l
m
s
xl
XS
xxl
Bezhe e lehte
Gri
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata dhe të fryra tek pjesa e supeve, me jakë rrethore. 85% Poliestër 12% Viskozë 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë