Bluzë me mëngë të gjata Mango

657L

SKU: 17007742

Bluzë e hollë me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
Gri e erret
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë e hollë me mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët. 75% Poliestër 19% Viskozë 6% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë