Bluzë me mëngë të gjata Mango

1090L

SKU: 27013260

Bluzë me mëngë të gjata, prerje e drejtë dhe material elastik

l
m
s
xl
XS
Bezhe e lehte
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata, prerje e drejtë dhe material elastik, me detaje rrudhash në pjesën e përparme. 77% Poliestër 20% Viskozë 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit