Bluzë me mëngë të gjata Mango

SKU: 87080535

Bluzë me detaj flutura

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Bluzë me detaj flutura, me printe, me mëngë të gjata te fryra me pranga me butona, me butona ne pjesen e perparme. 70% POLIESTER, 30% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E KUQE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi