Bluzë me mëngë të gjata ‘Minnie Mouse’, Prenatal

SKU: 697620

Bluzë me mëngë të gjata ‘Minnie Mouse’, me detaje rrudha në supe.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata ‘Minnie Mouse’, me detaje rrudha në supe.95% Pambuk, 5% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë