Bluzë Okaidi

840L

SKU: 96251960

Bluze pambuk me jake te rrumbullaket dhe nje xhep

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluze pambuk per djem me jake te rrumbullaket,prerje e drejte,pambuk organik. 100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit