Triko me mëngë të gjata Okaidi

357L695L

SKU: 96985

Triko me jakë të kthyer

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Triko me mëngë të gjata dhe jakë Peter Pan, mbyllje me kopsa pas qafës. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

,

Sipas gjinisë