Bluzë me mëngë të gjata Okaidi

1045L1095L

SKU: 76317172

Bluzë me një detaj të qëndisur luleje, me mëngë të gjata dhe me jakë të rrumbullakët .

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me një detaj të qendisur në mes, me mëngë të gjata dhe jakë të rrumbullakët. 3% Elastan 97% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë