Bluzë me mëngë të gjata Prenatal

750L

SKU: 686191

Bluzë me mëngë të gjata, me xhep në pjesën e përparme

2-3 Vjec
3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata, me xhep në pjesën e përparme dhe me jakë rrethore. 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit