Bluzë me mëngë të gjata Springfield

SKU: 8832410

Bluzë me mëngë të gjata, me dy tonalitete të kombinuara

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë me mëngë të gjata, me dy tonalitete të kombinuara, me jakë të rrumbullakët, prerje e lirshme.50% Poliestër 50% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë