Bluzë me mëngë të shkurtra Cortefiel

2450L

SKU: 9163082

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore.

l
m
s
xl
XS
xxl
E bardhe
Jeshile e lehte
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, me detaje të hapura në pjesën e përparme.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë