Bluzë me mëngë të shkurtra, Cortefiel

SKU: 8793893

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe mbyllje me kopsa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të shkurtra dhe mbyllje me kopsa, dizajn me tegela, me jakë rrethore. 86% Viskozë 14% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë