Bluzë me mëngë të shkurtra Cortefiel

2800L

SKU: 9133372

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
XS
xxl
Bezhe e lehte
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra, me jakë rrethore dhe dizajn me vija. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë