Bluzë me mëngë të shkurtra Cortefiel

1750L

SKU: 9163122

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
XS
xxl
E zeze
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra, me jakë rrethore dhe me detaje frudash. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë