Bluzë me mëngë të shkurtra dhe jakë V Mango

2394L

SKU: 87038639

Bluzë me mëngë të shkurtra flutur , prerje e drejtë, jakë V

l
m
s
XS
E verdhë
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të shkurtra flutur ,material I derdhur, prerje e drejtë, jakë V, kurriz të hapur V me lidhëse.Commited Collection 52%Lyocell,47%Pambuk,1%Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë