Bluzë me mëngë të shkurtra të fryra Mango

SKU: 67049217

Bluzë me printe lulesh me mëngë të shkurtra të fryra

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me printe, me mëngë të shkurtra me flutura, me jakë katrore. Pambuk 100%

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë