Bluzë me mëngë të shkurtra me mini rrufë, Springfield

SKU: 6814840

Bluzë me mëngë të shkurtra pak të fryra, me detaje mini rrufë.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të shkurtra pak të fryra, me detaje mini rrufë.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë