Bluzë me mëngë të shkurtra, Obaibi

690L

SKU: 95224689

Bluzë më mëngë të shkurtra, me jakë të rrumbullakët

1 Muaj
12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë më mëngë të shkurtra, me jakë të rrumbullakët, me printe me vija tek mëngët dhe një detaj luani tek kraharori .100% Pambuk

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Sipas sezonit