Bluzë me mëngë treçerekëshe Cortefiel

1600L

SKU: 9163083

Bluzë me mëngë treçerekëshe me detaje frudash

l
m
s
xl
XS
xxl
Bezhë
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë treçerekëshe me detaje frudash dhe me jakë rrethore.100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë