Bluzë me mëngë treçerekëshe, Mango

2990L

SKU: 37092879

Bluzë me mëngë treçerekëshe dhe mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
XS
Bezhë print
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë treçerekëshe dhe mbyllje me kopsa, me printe shumëngjyrëshe dhe jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë