Bluzë me mëngë zhapone, Cortefiel

2000L

SKU: 9166356

Bluzë me mëngë zhapone dhe jakë mao.

l
m
s
xl
xxl
Blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë zhapone dhe jakë mao. 95% Poliestër, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë