Bluzë me një lidhëse shtrënguese Mango

2093L

SKU: 87075661

Bluzë me prerje të shkurtër dhe mëngë të gjata

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë pambuku me mëngë të gjata e të fryra dhe jakë V, prerje e shkurtër me një lidhëse shtrënguese. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi