Bluzë me pjesë dantelle Mango

4193L

SKU: 87080543

Bluzë me punime të hapura dhe dantellë

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë pambuku me mëngë të gjata dhe prerje të drejtë, jakë rrethore e mbyllur, dizajn me një pjesë dantelle dhe me punime të hapura. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi