Bluzë me print Minnie Mouse Prenatal

995L

SKU: 671619

Bluzë me print Minnie Mouse dhe printe në formë njollash

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pa mëngë e me fruda në supe; dizajn me print Minnie Mouse në pjesën përpara dhe me disa printe në formë njollash. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit