Bluzë me printe Mango

2793L

SKU: 87070530

Bluzë me printe florale me fruda

l
m
s
XS
Kafe e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë e lirshme, prerje e drejtë dhe dizajn me printe. Jakë-V e mbyllur me detaje fruda dhe mëmgë të gjata me kthim elastik në skaj. 52% POLIESTER, 48% POLIESTER I RICIKLUAR

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA