Bluzë me printe dhe fruda Mango

2793L

SKU: 87057158

Bluzë pa mëngë me fruda në supe dhe me printe florale

l
m
s
xl
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Bluzë pa mëngë dhe me jakë katrore, me kopsa në pjesën përpara dhe me prerje të shkurtër. Dizajn me printe florale dhe me fruda përreth supeve. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L, XL

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA