Bluzë me printe dhe kopsa Mango

3493L

SKU: 87915722

Bluzë me kordon lidhës në jakë

l
m
s
XS
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë e lirshme me mëngë të gjata, dizajn me printe pikash, me një kordon lidhës në jakë dhe mbyllje me kopsa. 100% Poliester

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

JESHILE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA