Bluzë me printe florale Mango

SKU: 87050531

Bluzë me printe florale me mëngë të gjata

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me printe florale me mëngë të gjata me kyçe elastike, jakë Vdhe lishëse ne pjesën e belit. 60% POLIESTER, 40% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA